top of page

Opowiadanie o sobie z wykorzystaniem technik storytellingu (A1+/C2)


W pracy z klientem korporacyjnym dni, w których uczniowie najchętniej posnęliby na stołach z przemęczenia, nie należą do rzadkości. Nie przejdzie ani jawna powtórka, ani praca z podręcznikiem, ani standardowe tematy. Czas sięgnąć po superbohatera.

Żeby wygrać z marazmem, potrzebujemy postaci nietuzinkowej. Takiej, której osobowości wszyscy zechcą się przyjrzeć i w emocjach przeanalizować jej życiowe wybory.

Kim jest ta fascynująca dla każdego ucznia osoba? On sam. A metoda pracy, którą proponuję, została zaczerpnięta z podręcznika dla edukatorów Digital storytelling Agnieszki Świąteckiej.

W zależności od tempa pracy uczniów oraz wielkości grupy, pozwoli wam poprowadzić co najmniej godzinne zajęcia poświęcone rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych lub/oraz pisania z wykorzystaniem słownictwa z tematów: cechy charakteru, praca i doświadczenie zawodowe, rodzina, podróże.

Do wykorzystania od poziomu A1+ do C2.

Aby zobaczyć i pobrać materiał, kliknij tutaj.

Dajcie znać, jak się sprawdziło.

#polishforforeigners #wszystkiepoziomy #B1 #A2 #A1 #A2 #A2 #B2 #C1 #C2 #storytelling #osobie #osobowość #cechycharakteru #doświadczenie #praca

717 wyświetleń1 komentarz
bottom of page