top of page

BIO

Anchor 1

Trenerką języka polskiego jako obcego i francuskiego w środowisku biznesowym.

Ekspertką spersonalizowanego podejścia do klienta korporacyjnego oraz starannie dobranych do potrzeb i przystosowanych do możliwości materiałów autentycznych. Partnerką w procesie nauczania cenioną za skuteczność, łatwość adaptacji i orientację na cel. 

 

Reporterką. Moje reportaże ukazują się w Dużym Formacie i Wysokich Obcasach - magazynach Gazety Wyborczej. Piszę też do miesięcznika Podróże.

Prelegentką podczas konferencji adresowanych do lektorów, metodyków i właścicieli szkół językowych. 

Kim jestem​​
Wybrane konferencje

Od lektora do partnera w biznesie - jak i po co budować swój autorytet z uczniem na wysokim stanowisku, Języki i biznes, konferencja EduNation, 2018

Trening funkcjonalny po polsku - Europejski Kongres Języków Obcych PASE 2016

Aborder une actualité violente - Ogólnopolska Konferencja Nauczycieli Języka francuskiego, 2016 

Przez ponad dekadę byłam związana ze znaną warszawską szkołą językową specjalizującą się w szkoleniach korporacyjnych.  

 

Obecnie, pod własną marką Iwona Głowacka Języki dla biznesu, kontynuuję współpracę ze środowiskiem biznesowym, ucząc polskiego jako obcego i francuskiego. 

Mam szczęście do wymagających i dopingujących do wysiłku klientów korporacyjnych. Inspirowana partnerską pracą z nimi, tworzę własne materiały dydaktyczne. Wybrane z nich udostępniam bezpłatnie, inne odpłatnie lektorom i uczniom jpjo.

 

Szkolę kadrę menedżerską międzynarodowych koncernów samochodowych, budowlanych, ubezpieczeniowych, firm z branży konsultingowej, bankowej i handlowej. 

 

 

 

 

 

 

Ukończyłem lingwistykę stosowaną i stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim, Polską Szkołę ReportażuAkademię Metodyka PASE.

W ostatnich dwóch latach doskonaliłam moje umiejętności trenerskie w ramach grupy coachingowej dla nauczycieli R-ewolucje oraz projektu rozwojowego Era trenera.

Z przyjemnością słucham, obserwuję i uczę się od innych nauczycieli, menedżerów, dziennikarzy, moich przyjaciół. Dlatego udział w warsztatach, szkoleniach i prywatno-zawodowe rozmowy z moimi koleżankami i kolegami po fachu oraz uczniami to jedna z największych radości w mojej pracy. Dbam, by znaleźć na nią jak najwięcej czasu.

 

 

Doświad-
czenie
Wykształ-
cenie
Wybrane teksty
Klienci korporacyjni

Eiffage

Karmar

LafargeHolcim

PwC Polska

Volkswagen Bank Polska

Volkswagen Leasing

Moore Stephens Central Audit

i inni

Znajomość języków

francuski

angielski

serbski

hiszpański

bottom of page