top of page

METODY

Anchor 1

Trenerką języka polskiego jako obcego i francuskiego w środowisku biznesowym.

Ekspertką spersonalizowanego podejścia do klienta korporacyjnego oraz starannie dobranych do potrzeb i przystosowanych do możliwości materiałów autentycznych. Partnerką w procesie nauczania cenioną za skuteczność, łatwość adaptacji i orientację na cel. 

 

Reporterką. Moje reportaże społeczne ukazują się w Dużym Formacie i Wysokich Obcasach - magazynach Gazety Wyborczej. Piszę też do miesięcznika Podróże.

Kim jestem​​
Wybrane teksty

Przez ponad dekadę byłam związana ze znaną warszawską szkołą językową specjalizującą się w szkoleniach korporacyjnych.  

 

Obecnie pod własną marką Iwona Głowacka Języki dla biznesu kontynuję współpracę ze środowiskiem biznesowym ucząc polskiego jako obcego i francuskiego. 

Mam szczęście do wymagających i dopingujących do wysiłku klientów korporacyjnych. Inspirowana partnerską pracą z nimi, tworzę własne materiały dydaktyczne. Wybrane z nich udostępniam na jezykpolskijakoobcy.wordpress.com.

 

Szkolę kadrę menedżerską międzynarodowych koncernów samochodowych, budowlanych, ubezpieczeniowych, firm z branży konsultingowej, bankowej i handlowej. 

 

 

 

 

 

 

Ukończyłem lingwistykę stosowaną i stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim, Polską Szkołę Reportażu i Akademię Metodyka PASE.

 

Z przyjemnością słucham, obserwuję i uczę się od innych nauczycieli, menedżerów, dziennikarzy, moich przyjaciół. Dlatego udział w warsztatach, szkoleniach i prywatno-zawodowe rozmowy z nimi to jedna z największych radości w mojej pracy. Dbam, by znaleźć na nią jak najwięcej czasu.

 

 

Doświad-
czenie
Wykształ-
cenie
Znajomość języków

francuski

angielski

serbski

hiszpański

bottom of page